Gomér & Andersson Linköping
Keramik & Porslin
Europeiskt
BORDSLAMPA, chamotte, Gunnar Nylund, Rörstrand, stämpelsign.
38846. BORDSLAMPA, chamotte, Gunnar Nylund, Rörstrand, stämpelsign.
Höjd ca 30 cm.
Nagg.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 30 cm.
Nagg.
Gomér & Andersson Linköping
857