GOLVUR, provinsarbete, 1700-tal.

388455. GOLVUR, provinsarbete, 1700-tal.

Fodral i furu. Lod och pendel finns. Höjd ca 222 cm.

Slitage och skador, renoverat och kompletterat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 169