Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Växjö Auktionskammare
Konst
Måleri
GÜNTHER TEUTSCH. Motiv från Jugoslavien. Olja på duk, signerad och daterad -55.
388421. GÜNTHER TEUTSCH. Motiv från Jugoslavien. Olja på duk, signerad och daterad -55.
79 x 60 cm.
Smärre fläckar.
Gör en kostnadsfri värdering!
79 x 60 cm.
Smärre fläckar.
Växjö Auktionskammare
1 055