PARAPLYSTÄLL, gulmetall, 1900-talets andra hälft.

388419. PARAPLYSTÄLL, gulmetall, 1900-talets andra hälft.

Höjd ca 58 cm.

Bruksslitage, insats med färgbortfall och bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 58 cm.

Antal besök: 759