TAKLAMPOR, ett par, glas, 1900-talets första hälft, höjd ca. 33 cm.

388414. TAKLAMPOR, ett par, glas, 1900-talets första hälft, höjd ca. 33 cm.

Behängda med prismor, olivslipat glas.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 602