BRICKA, flintgods och metall, "Risa", Rörstrand, 18/1900-tal.

388382. BRICKA, flintgods och metall, "Risa", Rörstrand, 18/1900-tal.

Längd, inklusive hänklar, ca 50 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Krackeleringar finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ålders samt bruksslitage.
Krackeleringar finnes.

Antal besök: 768