Kalmar Auktionsverk
Konst
Grafik
BJÖRN BJÖRNHOLT. Komposition, färglitografi, signerad "91" och numrerad 125/170, 1991.
388376. BJÖRN BJÖRNHOLT. Komposition, färglitografi, signerad "91" och numrerad 125/170, 1991.
42 x 59 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
42 x 59 cm.
Ej examinerad ur ram.
Kalmar Auktionsverk
1 786