KOPPAR, 1800/1900-tal.

KOPPAR, 1800/1900-tal.
388363. KOPPAR, 1800/1900-tal.

Bland annat ytterfoder med lejonmaskaroner, kaffepannor och formar.
Största diametern ca 40,5 cm.

slitage, skador, bucklor, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Största diametern ca 40,5 cm.

Antal besök: 1 010