KERAMIKFÖREMÅL, 4 st. Tyskland. 1900-talets andra hälft.

388258. KERAMIKFÖREMÅL, 4 st. Tyskland. 1900-talets andra hälft.

Vas, höjd ca. 20 cm. Större skål, längd 26 cm.

2 delar med smärre glasyrbortfall/nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 513