LEKSAKSBILAR, 7 st, Lego, skala H0.

388241. LEKSAKSBILAR, 7 st, Lego, skala H0.

Tankbil Esso, längd 8 cm.
Lastbil röd, längd 7 cm.
Lastbil grå/grön, längd 8 cm.
Lastbil blå/gul, längd 8 cm.
Volkswagen buss, gul/blå, längd 5 cm.
Volkswagen buss med flak, längd 5 cm.
Volkswagen, Karmann Giha, längd 5 cm.

Bruksslitage, smärre skador på dekaler.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tankbil Esso, längd 8 cm.
Lastbil röd, längd 7 cm.
Lastbil grå/grön, längd 8 cm.
Lastbil blå/gul, längd 8 cm.

Antal besök: 1 208