Tankbil Esso, längd 8 cm.
Lastbil röd, längd 7 cm.
Lastbil grå/grön, längd 8 cm.
Lastbil blå/gul, längd 8 cm.
Volkswagen buss, gul/blå, längd 5 cm.
Volkswagen buss med flak, längd 5 cm.
Volkswagen, Karmann Giha, längd 5 cm.
Bruksslitage, smärre skador på dekaler.
Tankbil Esso, längd 8 cm.
Lastbil röd, längd 7 cm.
Lastbil grå/grön, längd 8 cm.
Lastbil blå/gul, längd 8 cm.