SKEDAR, 10 + 1 st, silver, Skandia Silver-& Nysilver Ab, Stockholm, 1900-talets första hälft, vikt 212 gram.

388230. SKEDAR, 10 + 1 st, silver, Skandia Silver-& Nysilver Ab, Stockholm, 1900-talets första hälft, vikt 212 gram.

10 st teskedar, Skandia Silver-& Nysilver Ab, vikt 149,30 gram.
1 st matsked, okända stämplar, utländsk. vikt 63,70 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 475