SOFFBORD, teak, 1960-tal.

SOFFBORD, teak, 1960-tal.
388184. SOFFBORD, teak, 1960-tal.

Längd 143, bredd 62, höjd 55 cm.

Fläckar på skivan samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 622