Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Grafik
BJÖRN NÖRGAARD. "Orfeaus og Eurydike", färglitografi, signerad, numrerad 267/300, daterad 95.
388183. BJÖRN NÖRGAARD. "Orfeaus og Eurydike", färglitografi, signerad, numrerad 267/300, daterad 95.
Bildyta 37 x 55 cm.
Oramat blad.
Gör en kostnadsfri värdering!
Bildyta 37 x 55 cm.
Oramat blad.
Göteborgs Auktionsverk
1 144