LINDORM LILJEFORS. Rådjur vid skogsbryn, olja på duk, signerad och daterad -62.

388169. LINDORM LILJEFORS. Rådjur vid skogsbryn, olja på duk, signerad och daterad -62.

33 x 41 cm.

Färgbortfall.

Lindorm Liljefors (1909–1985)

Gör en kostnadsfri värdering!

33 x 41 cm.

Färgbortfall.

Lindorm Liljefors (1909–1985)

Antal besök: 1 822