11 assietter 11 dessertfat 12 mattallrikar 12 djupa fat 1 såsterrin 1 lockterrin 1 kanna 6 uppläggningsfat 2 uppläggningsfat.
Bruksslitage. Fåtal nagg. Dekorslitage.