MATSERVIS, 57 delar, porslin, "Empire", Rosenthal.

388112. MATSERVIS, 57 delar, porslin, "Empire", Rosenthal.

11 assietter
11 dessertfat
12 mattallrikar
12 djupa fat
1 såsterrin
1 lockterrin
1 kanna
6 uppläggningsfat
2 uppläggningsfat.

Bruksslitage. Fåtal nagg. Dekorslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

11 assietter
11 dessertfat
12 mattallrikar
12 djupa fat
1 såsterrin
1 lockterrin
1 kanna
6 uppläggningsfat
2 uppläggningsfat.

Antal besök: 2 155