VÄGGTAVLOR, 3 + 2 st, Japan sent 1900-tal.

38810. VÄGGTAVLOR, 3 + 2 st, Japan sent 1900-tal.

3 tavlor med oval form, moitv med Geishor. Höjd 90 cm.
2 tavlor med rund form, motiv med fåglar. Diameter 50 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 905