STATYETTER, ett par, lejon, 1900-tal.

38807. STATYETTER, ett par, lejon, 1900-tal.

Statyetter gjutna i stenmassa. Höjd 40 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 698