KEHNET NIELSEN. "1234,5 - Lieder- Bane", linoleumsnitt, signerad samt daterad 83.

388046. KEHNET NIELSEN. "1234,5 - Lieder- Bane", linoleumsnitt, signerad samt daterad 83.

Bildyta 52 x 65 cm.

Oramat blad. Blad något vikt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 52 x 65 cm.

Oramat blad. Blad något vikt.

Antal besök: 829