SKÄNK, mahogny/fur, nyrenässans.

388044. SKÄNK, mahogny/fur, nyrenässans.

Längd 107, bredd 48, höjd 110 cm.

Slitage och skador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 025