RÖKELSEKAR, brons, i form av elefant med pagod.

388040. RÖKELSEKAR, brons, i form av elefant med pagod.

Stämplad Kina
Höjd 27cm.

Ålderslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad Kina
Höjd 27cm.

Ålderslitage.

Antal besök: 863