SERVERINGSVAGN/ BARVAGN, glas samt mässing, 1900-talets mitt.

388032. SERVERINGSVAGN/ BARVAGN, glas samt mässing, 1900-talets mitt.

Med flaskställ. Med hjul. 50 cm Bredd 36 cm H (inkl. handtag) 67 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 355