JOHN BAUER. Litografi ur serien "Troll" 1915, nr 5 "Två friare".

388008. JOHN BAUER. Litografi ur serien "Troll" 1915, nr 5 "Två friare".

Osignerad, 12 x 10 cm.

Något gulnad, ej examinerad ur ram.

John Bauer (1882–1918)

Gör en kostnadsfri värdering!

Osignerad, 12 x 10 cm.

John Bauer (1882–1918)

Antal besök: 1 672