FÅTÖLJER, 1 par, nyrokoko, 1800-talets fjärde kvartal.

38799. FÅTÖLJER, 1 par, nyrokoko, 1800-talets fjärde kvartal.

Mahogny, skuren blomsterornamentik, klädda i gul tygklädsel.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 570