SLAGBORD, barock, med målningar föreställande parkinteriör, 1700-tal.

38795. SLAGBORD, barock, med målningar föreställande parkinteriör, 1700-tal.

Delvis framtagen originalfärg på skivan.
Målningar med parkinteriör i perspektiv.
Mellaneuropa.
Mått 93x80, höjd 78 cm.
Från svensk, privat samling.

Slitage. Mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mellaneuropa.
Mått 93x80, höjd 78 cm.
Från svensk, privat samling.

Slitage. Mindre skador.

Antal besök: 1 775