LAWRENCE WEINER (1942-). "Nordstjernans lys polaris", serigrafi, signerad och numrerad 65/500. Daterad -91.

387948. LAWRENCE WEINER (1942-). "Nordstjernans lys polaris", serigrafi, signerad och numrerad 65/500. Daterad -91.

40 x 60 cm.

Mindre fläckar. Oramat blad.

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 60 cm.

Mindre fläckar. Oramat blad.

Antal besök: 927