INDUSTRILAMPA, PeFeGe Typ Pj, omkring 1900-talets mitt.

387933. INDUSTRILAMPA, PeFeGe Typ Pj, omkring 1900-talets mitt.

Etikettmärkt. Skärmens diameter ca 16 cm. Total längd ca 120 cm.

Slitage, märken, repor, fläckar, rost, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 851