TAKPLAFOND, Jugend, 1900-talets början, diameter 51 cm.

387928. TAKPLAFOND, Jugend, 1900-talets början, diameter 51 cm.

Diameter 51 cm
Höjd 22 cm.

Bruksslitage, ej genomgången el.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 51 cm
Höjd 22 cm.

Antal besök: 516