SKRIVBORDSLAMPA, mässing, Tyringe Konsthantverk, 1960/70-tal.

387924. SKRIVBORDSLAMPA, mässing, Tyringe Konsthantverk, 1960/70-tal.

Rundad skärm. Ställbar höjd och skärm.
Höjd på bilden 40 cm.

Slitage, raster saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd på bilden 40 cm.

Slitage, raster saknas.

Antal besök: 920