SKULPTUR, keramik, Alf Jarnestad, signerad iarnestad 67.

387913. SKULPTUR, keramik, Alf Jarnestad, signerad iarnestad 67.

På träsockel.
Höjd 34,5 cm.

Lagning vid huvud samt mindre avslag vid hårets kant.

Gör en kostnadsfri värdering!

På träsockel.
Höjd 34,5 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 3 955