SKRIVBORDSLAMPA, mässing, Tyringe Konsthantverk, 1960/70-tal.

387899. SKRIVBORDSLAMPA, mässing, Tyringe Konsthantverk, 1960/70-tal.

Rundad skärm. Ställbar höjd och skärm. Raster av vit akryl.
Höjd på bilden 40 cm.

Bruksslitage, mindre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd på bilden 40 cm.

Bruksslitage, mindre repor.

Antal besök: 1 579