PLAFOND. Idman, 1950-tal. Finland.

3878304. PLAFOND. Idman, 1950-tal. Finland.

Polerad mässing och plisserad plast lampskärm. Tre ljuspunkter. Diameter 80 cm, höjd ca 33 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersrelaterat slitage.

Antal besök: 436