VÄGGLAMPOR, ett par, Abo Rander, Danmark, 1900-talets andra hälft.

387821. VÄGGLAMPOR, ett par, Abo Rander, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Mässing. Etikettmärkta.
Längd från vägg 22 cm, höjd 28 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mässing. Etikettmärkta.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 139