LAMPOR, ett par, "Magnetlampan", Trivselbelysning AB, mässing, 1960/70-tal.

387806. LAMPOR, ett par, "Magnetlampan", Trivselbelysning AB, mässing, 1960/70-tal.

Klotformade kupor, ställbara med magnet.
Utstick från vägg 18 cm.

Slitage, färgsläpp på sockel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Utstick från vägg 18 cm.

Slitage, färgsläpp på sockel.

Antal besök: 5 877