PENNSTÄLL, brons och ek, märkt med plakett Ubique, 1930-tal.

387788. PENNSTÄLL, brons och ek, märkt med plakett Ubique, 1930-tal.

Skulptur med "instängd smed". Platta av ek.
Längd 22 cm, höjd 13 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 22 cm, höjd 13 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 009