SKÅL, porslin, Kina, 1900-tal.

387783. SKÅL, porslin, Kina, 1900-tal.

Blåvit dekor, höjd 11 cm, diameter 26,5 cm.

sedvanligt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

sedvanligt ytslitage.

Antal besök: 669