ELASTOLIN 11 tyska stridande soldater i massa. 1940-talet.

38778. ELASTOLIN 11 tyska stridande soldater i massa. 1940-talet.

7,5 cm.

Bra skick med smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

7,5 cm.

Bra skick med smärre slitage.

Antal besök: 981