Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Leksaker
ELASTOLIN 12 tyska marscherande LUFTWAFFE-soldater i massa. 1940-talet.
38776. ELASTOLIN 12 tyska marscherande LUFTWAFFE-soldater i massa. 1940-talet.
7,5 cm.
Bra skick mindre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
7,5 cm.
Bra skick mindre slitage.
Auktionshuset Kolonn
1 916