OTTO DJERF. Olja på duk.

OTTO DJERF. Olja på duk.
387762. OTTO DJERF. Olja på duk.

Landskap med husgavel. Signerad. 35x30 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 088