TAKLAMPA, Nordiska Kompaniet, omkring 1900-talets mitt.

387720. TAKLAMPA, Nordiska Kompaniet, omkring 1900-talets mitt.

Höj- / sänkbar med lod. Skärmens diameter ca 38,5 cm.

Slitage, repor, fläckar, märken. Senare skärm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 078