VAS och JARDINJÄR, flintgods, "Daladansen", Rörstrand, jugend, 1900-talets början.

387657. VAS och JARDINJÄR, flintgods, "Daladansen", Rörstrand, jugend, 1900-talets början.

Järdinjärens längd 26, vasens höjd ca 22 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 756