PARTI NYSILVER, bland annat A G Dufva och GAB.

38763. PARTI NYSILVER, bland annat A G Dufva och GAB.

Bland annat kaffekanna, gräddkanna och sockerskål A G Dufva samt 1 par ljusstakar GAB.

Slitage och skador. Bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador. Bucklor.

Antal besök: 2 972