VISITKORTSSKÅL, silver och glas, 1856.

387622. VISITKORTSSKÅL, silver och glas, 1856.

Höjd 19 cm.

Glasdel med nagg. Fylld fot. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 19 cm.

Antal besök: 1 320