FÅTÖLJER, ett par, Chesterfield-modell, skinn, 1900-talets andra hälft.

387592. FÅTÖLJER, ett par, Chesterfield-modell, skinn, 1900-talets andra hälft.

Skinnklädsel. Inköpta på Bergmans möbler. Jönköping.
Bredd 95 cm. Djup 80 cm. Höjd 72 cm.

Kraftigt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kraftigt slitage.

Antal besök: 1 243