Gomér & Andersson Linköping
Keramik & Porslin
Europeiskt
GLAS OCH KERAMIK, 22 delar, bl.a. Bobergs fajansfabrik, Jani keramik, Ekeby, Erik Höglund, Reijmyre.
38758. GLAS OCH KERAMIK, 22 delar, bl.a. Bobergs fajansfabrik, Jani keramik, Ekeby, Erik Höglund, Reijmyre.
1900-tal.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
1900-tal.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
742