GLAS OCH KERAMIK, 22 delar, bl.a. Bobergs fajansfabrik, Jani keramik, Ekeby, Erik Höglund, Reijmyre.

38758. GLAS OCH KERAMIK, 22 delar, bl.a. Bobergs fajansfabrik, Jani keramik, Ekeby, Erik Höglund, Reijmyre.

1900-tal.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1900-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 897