CHRISTINE SUNDBERG. Porträtt av Emelie Billmark, olja på pannå, signerad samt daterad Paris 1880.

387549. CHRISTINE SUNDBERG. Porträtt av Emelie Billmark, olja på pannå, signerad samt daterad Paris 1880.

Mått 27,2 x 21,3 cm.

Smärre färgflagor, repor, smärre märke vid mungipa, fläckar, gulnad samt torr fernissa, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 27,2 x 21,3 cm.

Antal besök: 2 765