LODUR, urtaval märkt GB, 1800-tal.

38750. LODUR, urtaval märkt GB, 1800-tal.

Lod, pendel samt nyckel finns.
Tota höjd ca 134 cm.

Slitage, skador, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tota höjd ca 134 cm.

Antal besök: 1 930