FRITZ BAUMGARTNER. LITOGRAFI.

FRITZ BAUMGARTNER. LITOGRAFI.
387476. FRITZ BAUMGARTNER. LITOGRAFI.

Signerad och numrerad, kopia 96/100.

Bra skick, minimala tecken på användning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 476