LARS LERIN. Studie av stående gumma. Akvarell, signerad.

387460. LARS LERIN. Studie av stående gumma. Akvarell, signerad.

41 x 25 cm.

Tejpad i marginaler mot passepartout. Ej ramad.

Lars Lerin (Född 1954)

Gör en kostnadsfri värdering!

41 x 25 cm.

Lars Lerin (Född 1954)

Antal besök: 2 236