LARS LERIN. Studie av stående man. Tuschteckning, signerad och daterad 76.

387455. LARS LERIN. Studie av stående man. Tuschteckning, signerad och daterad 76.

57 x 42 cm.

Veck i marginaler. Ej ramad.

Lars Lerin (Född 1954)

Gör en kostnadsfri värdering!

57 x 42 cm.

Veck i marginaler. Ej ramad.

Lars Lerin (Född 1954)

Antal besök: 2 466